Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet nevet változtatni? Amióta megújult 1-2 dolog nem nagyon találom az ilyen jellegű beállításokat. :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

fiókbeállítások/általános - név:szerkeszt


[link]


3 alkalommal lehet, a harmadik végleges és visszavonhatatlan marad.

2011. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÉS miért? Hogyhogy végleges marad a harmadik? Ezt ki találta ki?
2011. dec. 18. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van az oldal megcsinálva. A névváltoztatás lehetősége abban segít, hogy ha valaki megházasodik vagy elválik, esetleg nevet változtat, akkor a profilját is tudja módosítani.

Mivel az életben elég ritka, hogy háromnál többször változik meg valaki neve, ezért ennyi lehetőség van.


A másik ok, hogy a tizenévesek szeretnek mindenféle kitalált nevekkel szerepelni, a véget nem érő változtatgatásoknak szab határt ez a limit, hogy ne legyen rendszer belőle. Kétszer meg tudod változtatni, ha nagyon muszáj divatneveket használni, de a harmadik végleges marad, és nem kap a felhasználó több esélyt a változtatásra abban a profilban.

2011. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
HIHIHI. Szóval aki már beírt 2x ilyen neveket, hogy Daweeee B@szomazanyád, stb, annak úgy is marad?
2011. dec. 18. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak mivel nincsenek ilyen ismerőseim, nem ugrott be a példa. Gondolom az oldal figyelmeztet majd az utolsó lehetőségnél, de ha mégsem, akkor tudd hogy 2 ilyen móka után a harmadik beállítás fix marad.
2011. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek nekem sincsenek ilyen ismerőseim, csak sokat járok agyiszintre :D. Mindenesetre jó tudni, hogy nincs végtelen számú névváltoztatási lehetőség. Majd ha egyszer ne adj isten elmegy az eszem és én is valami hasonló névvel örvendeztetem meg az ismerőseimet, nem szeretném, ha az lenne a végleges...
2011. dec. 18. 15:06
 7/7 anonim válasza:
Nekem az problémámh egy idióta feltörte a profilomat és egy olyanra változtatta meg ami nem nagyon tetszik.ilyenkor mi van?
2012. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!