Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ezt tippmixnél?

Mit jelent ezt tippmixnél?

Figyelt kérdés
már elég régóta csinálom,de most vettem észre,hogy van olyan fogadási lehetőség focimeccseknél hogy zárójelben van (1-0) ezt hogy értelmezzem,mert ott akár hazaira akár vendégre tennék szép szorzók vannak.
2011. dec. 18. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

hendikep! (ha nem érted akkor ->>Wikipedia-ban keresd meg!!)

amugy meg ez nem számtech-es téma sztem! :D

2011. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez internetes téma ha megnéznéd :O
2011. dec. 18. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
általában nem itt kellene focival foglalkozni! (illetve szerencsejátékkal!) go a kocsmába! :D
2011. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én nem vagyok kocsmás,hanem tippmixes :D

tehát ha jól értem végül is ennél is a végeredményt kell eltalálni,hogy ki fog nyerni.

2011. dec. 18. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

ahogy mondod! :D


az mindig is érdekelt hogy mennyit lehet vele nyerni ha néha bejön egy-két meccs!?? sokat?

2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
állítólag milliós összegeket is. én nekem áprilisban májusban és szeptemberben volt nagyobb nyereményem,150 ezer 110 ezer és 87 ezer. de azóta semmi,pedig jó lenne így ünnepek előtt még 20-30 is. 148 ezret nyerhettem volna pár hete Bajnokok Ligájában,egy gólon múlt :) ez is benne van sajnos,de szerintem még mindig jobban megéri mint a játékgépek vagy a lottózás.
2011. dec. 18. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

az szép summa! :D gratula!

nálunk suliba ez megy mindennap! :D csak eddig nem gondoltam hogy ennyit lehet vele nyerni!

2011. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mila11 válasza:

azért megnézném a 150 ezres szelódat


hendikep, az hendikep

annyi gólelőnnyel indul aki kapja , tehát nem 0-0ról kezdődik a meccs így a valós vége sem az igazi eredmény a fogadás szerint

2011. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!