Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » OPERA böngészőt használok, s...

OPERA böngészőt használok, s némelyik honlap nem jön be, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Nem töltödik normálisan be az oldal,hanem egy keskeny,függőleges sávban jelenik meg,s ezt olvasni nem lehet!Ja azt elfelejtettem mondani,hogy 60-an feletti krapek vagyok,aki 8 hónapja netezik(segítség nélkül...)

SEGÍTSETEK......


2011. dec. 19. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves 60 fölötti krapek:))) Én 56 fölötti csajszi vagyok:))) Google chrome -t haszálok, sosem adódtak olyan gondjaim, hogy nem adja be az oldalt. Amúgy az Opera is fönt van a gépemen, de ritkán használom:) Pedig jó, tudom, de nálam a Google chrome a nyerő:))) Na akkor most vagy váltasz Chromera, vagy jön valaki aki megmondja, mitévő legyél:)))Különben nekem sincs segítőm, magam tanulmányozom a számítógép rejtelmeit, és mit mondjak, elég jól megy:)) Szívesen segítenék hidd el:)))

[link] itt letöltheted, a legújabb verziót. Nem akarlak rábeszélni, de egy próbát megér:)) Üdv. és nagyon szép békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánok:)))

2011. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DannyZuko ***** válasza:

Tisztelt idős krapek és hölgy..


A krapeknak az a problémája, hogy megbugyant a böngészője és/vagy hiányzik valamilyen kiegészítő, ami az oldal megerősítéséhez kellene. akár egy flash player, akár egy jawa, akármi.


Javaslom, hogy tölts le google chrome-ot, vagy firefox böngészőt. ezek jelentősen gyorsabbak mint az opera. Operát leginkább manapság Symbian-es mobilokra szoktunk tenni, mert tömörített adattletöltése miatt ott javulást hozhat.

2011. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tessek felrakni a Google Chrome-ot vagy esetleg Apple Safarit. Opera nem a legjobb :D
2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves második és harmadik válaszoló:) Hát nem a Google Chromot ajánlottam én is a kérdezőnek? DE! És a kérdező még mindig nem reagált a válaszunkra. Kedves második, amúgy csajszinak tituláltam magam:))) nem hölgynek:))) Na de, viccet félretéve, kedves kérdező 60 feletti krapek:) azért írj már valamit, hasznos volt a tanácsunk? VAGY NEM? DE!!Szép estét:)
2011. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő készséget:Google Chrome-t letöltöttem és kíválóan bejön minden,gyors stb...legalábbis eddig!

Elnézést,de nem voltam tegnap gépközelben,csak ma tudok reagálni!Köszönöm mégegyszer,és Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek is..

2011. dec. 20. 07:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Tessék feltenni a Firefoxot! AZ A JÓ! Én is azt használok, és gyorsabb a Chromenál.
2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Firefox nagyon jo bongeszo csak valamiert napok ota befagy teljesen es nagyon sokan panaszkodnak
2012. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!