Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentoldal - torrentkliens...

Torrentoldal - torrentkliens arány problémám van. Segítség?

Figyelt kérdés
UTorrentem van (1.6) és diablotorrentről szoktam letöltögetni. A problémám az lenne, hogy a kliensem szerint van egy film meg egy program, amit visszaseedeltem 1,3-as illetve 1,5-ös arányban. A torrentoldalon viszont azt írja, hogy sem a film, sem a program nem éri el még az 1,0-t se. Nem értem. A utorrentemmel van gond vagy a honlappal? Vagy egyikkel sem, csak én vagyok a hülye (több mint valószínű, hogy ez utóbbi :P ). Előre is köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 20. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kliensed kicsit elavult! nem árt frissíteni erre: 2.2.1 (25302) ez a kliens jól méri az arányt, ill láthatod nem csak az arányt hanem a valós vissza adott méretet. Arra kell még figyelni hogy a trekkere mikor rámész a kliensbe a DHT ne legyen aktív mert van aki úgy tölt fel, végül is a mérce az nem a kliens hanem a torrent oldal arányjelzője.

Én vagyok pár oldalon de nincs bajom ezzel, csak a kliensemet nézem de úgy is jó mivel bőven vissza adom ha tehetem.

Ha netán gáz lenne miatta akkor készíts egy képet a kliensről és mutasd meg a modinak.

2011. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában 30 percenként frissít a tracker, és csak akkor írja ki az új adatokat, ha változott.


1.6 viszont elég régi. Még ha nem is 3.0-ra frissítesz, azért stabil 2.x verzióra nem árt. Nem véletlenül és feleslegesen adnak ki új verziókat, sokszor van hogy a régi kliensek hibásan küldenek adatot.


Ha pedig be van kapcsolva a DHT, kapcsold ki. A tracker megkerülésével forgalmazhatsz vele, így a kliens olyanokkal is tud kommunikálni akik nem tagjai az oldalnak. Ha feléjük forgalmazol, akkor a kliens elszámolja az arányt a statisztikához, de az oldal felé nem jelent semmit, mert azt megkerülve töltesz.

2011. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek. Frissítettem a 2.2.1-es verzióra és a DHT-t is kikapcsoltam. Remélem most már minden rendben lesz. :)

Mégegyszer köszönöm!

2011. dec. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!