Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az outlook express ezt írja...

Az outlook express ezt írja ki, miután az összes beérkező levelem eltűnt. Ismeretlen hiba történt. Fiók: 'freemail.hu', Kiszolgáló: 'freemail.hu', Protokoll: POP3, Port: 110, Biztonságos (SSL) : Nem, Hibaszám: 0x800C0133 Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Sok levelem volt a freemailen (kb 2500) most kb olyan 90 db maradt, mert töröltem, de akkor is ezt a hibaüzenetet írja ki.

2011. dec. 20. 22:11
1 2
 1/11 csacsi2 ***** válasza:
100%

A javításhoz a következőket kell tenni:

1. Indítsa el az Outlook Express programot

2. A bal oldali panelon kattintson a jobb egérgombbal a "Helyi mappák"-ra, majd az előbukkanó menüsorban kattintson az "Új mappa..." menüpontra.

3. A mappanév mezőben írjon be egy mappanevet, például: temp, majd kattintson az OK gombra.

4. Amennyiben még hozzáfér leveleihez, a "Beérkezett üzenetek" mappából mozgassa át a leveleket ebbe az újonnan létrehozott mappába.

5. Ezután az Eszközök -> Beállítások -> Karbantartás menüpontokra kell kattintani.

6. A panelon kattintson a "Tárolómappa" gombra.

7. Az előugró ablakban találja a levelet tartalmazó adatbázis-fájlok elérési útvonalát, melyet jegyezzen fel magának.

8. Zárja be az Outlook Express programot

9. Lépjen be az előzőleg leírt mappába, ahol az inbox.dbx fájlt nevezze át. (pl.: inbox_serult.dbx)

10. Indítsa el az Outlook Express programot

11. Az előzőleg létrehozott átmeneti (temp) mappából mozgassa vissza a leveleket a "Beérkezett üzenetek" mappába

12. Ha minden levele át lett mozgatva, törölheti az átmeneti mappát, valamint az inbox_serult.dbx fájlt is

2011. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm tiszta szívből, hálás vagyok

Az Ünnepekre kívánom, hogy minden vágya teljesüljön:)

2011. dec. 22. 17:22
 3/11 A kérdező kommentje:

Túl hamar örültem:(

Most nem tudok levelet küldeni, ezt írja:

Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "agihonti@freemail.hu”. Tárgy '', Fiók: 'freemail.hu', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 5.7.1 <agihonti@freemail.hu>: Relay access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79

2011. dec. 22. 17:31
 4/11 csacsi2 ***** válasza:

Neked is kellemes ünnepeket!


Smtp szerver eldobja a leveleket nézd meg a fiók beállításoknál ezeket (legyen így ahogy nekem, mert nálam jó)Karácsony derekán lehet túlterheltek a kiszolgálók.


[link]

[link]

[link]



[link]


"A hibaüzenet pontos szövege az internetszolgáltató (ISP)

rendszerének függvényében a fentiektől eltérő is lehet. Egyes internetszolgáltatók esetleg nem küldenek vissza hibaüzenetet kéretlen kimenő reklámlevelek észlelésekor: ilyen esetekben úgy tűnhet, hogy az üzenet elküldése rendben megtörtént (tehát az üzenet eltűnik az Outlook Postázandó mappájából és az Elküldött üzenetek mappában jelenik meg), ám az üzenet ténylegesen soha nem jut el a címzetthez.


Az üzenetet azért nem sikerült elküldeni, mert a kimenő levelek SMTP-kiszolgálója nem ismerte fel a feladót üzenetküldésre jogosult felhasználóként.


A legtöbb levelezőkiszolgáló az SMTP protokollt (a számítógépek közötti kapcsolatfelvétel alapjául szolgáló szabályok gyűjteményét) használja a levelek interneten keresztül történő küldéséhez. Üzenetek számítógépen történő tárolását lehetővé tévő levelezőprogram (például az Outlook alkalmazás) használatakor csak SMTP-kiszolgálóval létesített kapcsolat megléte esetén lehet elküldeni az e-maileket."

2011. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Minden úgy volt beállítva, amit írt, viszont ezt nem tudom megnézni.

[link]

2011. dec. 22. 21:05
 6/11 A kérdező kommentje:
és még egyszer köszönöm neked a segítséget:)
2011. dec. 22. 21:05
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Nézd meg esetleg a tűzfalad beállításaiban ne legyen a biztonságos ssl! Alapból nem engedi , ha nincs mindenféle tanusítványod!

[link]

2011. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindent megtettem, de még mindig ezt írja ki:

Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet. A visszautasított e-mail cím a következő volt: "agihonti@freemail.hu”. Tárgy '', Fiók: 'freemail.hu', Kiszolgáló: 'mail.t-online.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '554 5.7.1 <agihonti@freemail.hu>: Relay access denied', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 554, Hibaszám: 0x800CCC79


Olyan emailcímre küldtem (háromra is9, ami azelőtt mindig átment.

2011. dec. 23. 07:34
 9/11 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld webes felületről, ha úgy sem megy akkor nem az outlook a hibás! Az üzenetszabályokban valamiért nincs a bokkoltak közt?


Itt írnak a gondról, de te frremailról- freemail -ra küldesz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..


SMTP kiszolgáló hiba, nézd meg a fiókbeállításaidat a freemail -nél,((Kiszolgáló hitelesítést igényel, SMTP authentikáció)) de lehet amott van gond. Valami szűrőn (spam)felakad a leveled.


Bejövő 110-es port

A kimenő levelek kiszolgálóját az internetkapcsolatot biztosító szolgáltató adja, itt tehát saját szolgáltatód SMTP szerverét kell megadnod. Ha nem tudod ennek a nevét, fordulj szolgáltatód ügyfélszolgálatához.

Nekem a 25 -ös port. (upc-s vagyok)

Próbáld meg még a következőket a 25 -ön kívül: 2525, 465


Keresd meg a szolgáltatód (ISP) smtp -jét.Nézz körül a szolgáltatódnál, valami ilyesmi

[link]


Többet én sem tudok mondani, lehet nem nálad a hiba!

2011. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kiváncsiak vagytok a véleményemre az outlook express el kapcsolatban ?az egész egy használhatalan k..va nagy rakás tr..gya f.s kalap sz.r úgy hogy van.
2014. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!