Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu ncore regisztráció?

Kamu ncore regisztráció?

Figyelt kérdés

Levelem jött facebookon miszerint a mai napon ingyenes (ami azt jelenti hogy 1600ft+áfa :D) regisztrációs lehetőség van.Egyből elborult az agyam a lila ködnek köszönhetően hisz már régóta felszeretnék regisztrálni...

Az sms el is ment lenullázva a teló egyenlegemet a reg viszont nem sikerült.Tudom csacsiság de csak később vettem észre azt a kiírást is miszerint az a weboldal ami ezzel a reggel kecsegtetett nem egyenlő az ncore.cc odlallal...akkor ez most vmi kamu volt?


2011. dec. 21. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, átverés.


Elég lett volna az igazi oldalt felkeresni, hogy megbizonyosodj az sms küldés előtt:


"Nem árulunk meghívót különböző oldalakon (például: Facebook, Google+, Twitter, stb.) és SMS-regisztrációra sincs lehetőség. Amennyiben ehhez hasonló oldalakkal találkozol, tekintsd tárgytalannak az általuk kínált lehetőségeket."

2011. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
KAMU!!
2011. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és ez mit jelent?hisz itt a telószám és az email is érintve van.a telóról persze már levették a pénzt így azt már üthetem de az emailt érdemes leváltanom?
2011. dec. 21. 18:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

E-mail címet is meg kellett adni? Nem csak pénzzel húztak le akkor, még spamet is fogsz nagy valószínűséggel kapni, mert önként megadtad egy nem megbízható forrásnak az elérhetőséged.


Jelszó nélkül belépni nem fognak rá, de a címmel kereskedhetnek, így kapod majd a kéretlen leveleket.


Duplán kicsesztek veled, és az a durva hogy így szedik meg magukat százezrekkel, mert még mindig van aki elhiszi, pedig hónapok óta szajkózzák a neten, hogy az ncore-regisztráció átverés, és mindenféle ismeretlen forrásban nem szabad megbízni, akármilyen jót ígérnek.

2011. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az emelt díjas SMS lenyomozható
2011. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
k..rva annyukat ilyen idiótáknak meg nekem aki naiv vagyok.ráadásul ismerős küldte ezt a szart nemtudom ő nem tudja hogy ez átverés?
2011. dec. 21. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi volt a telefon szám ?
2011. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
0690619922
2011. dec. 21. 22:25
 9/15 A kérdező kommentje:
huh elég durva dolgokat írnak erről...vkiknek több ezer ft-os lehúzást jelentett ez a dolog.a legszebb az egészben az hogy nem tudom hova regisztráltam.lehet hogy többször is levonják majd ezt a 2ezer ft-t? :(
2011. dec. 21. 22:28
 10/15 anonim ***** válasza:
ncore.mobi ha jól gondolom nem? Mert az egy fos. Amúgy semmi ismeretlen forrásnak ne hidj ami ncore regisztrációt kínál.Vagy próbálj szerezni ismerőstől, vagy ha épp be van kapcsolva a meghívó igénylés az oldalon, onnan.
2011. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!