Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem úgy volt, hogy december...

Nem úgy volt, hogy december 22-től mindenkinek már idővonala lesz Facebookon?

Figyelt kérdés
Ehhez képest már fél órája 22-e van, és mégse. :D
2011. dec. 22. 00:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ahogy kiírtam a kérdést, a váltás megtörtént :D
2011. dec. 22. 00:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha néha felnézel ide, akkor láthatsz még most is olyan kérdéseket, hogy miért nincs valakinél Ticker, pedig azt már hónapokkal ezelőtt bevezették. Sok emberhez még az a frissítés sem jutott el. Ha úgy veszed a kijelentést, hogy dec. 22-től kezdi az oldal a globális Timeline-ra való átállást, az 800+ millió profilban nem egyszerre fog megtörténni, mert az képtelenség. Valószínű hogy ez is húzódni fog egy ideig, amíg mindenkinek megjelenik.


Alapból nem kellene szigorúan 22.-e 0 órához ragaszkodni, amikor Amerikában még csak 21.-e délután van.

2011. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy hozzám el sem jut. :D
2011. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt se tudom, hogy ez micsoda, de nem is látok semmi újdonságot...xD
2011. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kattints valamelyik ismerősöd adatlapjára. Majd fogsz furcsaságokat látni. :)
2011. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát már délután 5 óra van, és nekem még 1ik ismerősömnek sem olyan :o csak akiknek eddig is olyan volt.
2011. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elvileg azt hallottam, hogy most indul be mindenkinek a 7 napos próbaverzió, lehet aktiválni, de nem mindenki teszi ezt, de annak 7 nap múlva ilyen lesz
2011. dec. 22. 16:41
 8/8 anonim válasza:
a barátnőmnek van, azt mondta h 23ától mindenkinek ilyen lesz, de sztem nagyon szar, jólenne, ha nem vezetnék be.
2011. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!