Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új notebookom van Win7-tel....

Kemeh01 kérdése:

Új notebookom van Win7-tel. Adsl net van (T-home), simán neteztem. Tegnap a T-home kicserélte a modemem egy adsl2 elosztó berendezésre, amivel már wifi is van. Azóta nem jön be semmi oldal. Valami letilthatja a böngészőket?

Figyelt kérdés

Egyeztettem már a szolgáltatóval és ők látják a gépem, az enyém is azt mutatja, hogy fenn vagyok a neten (kábellal vagy wifivel is), de semmi oldal nem jön be. A régi notebookomba (XP) ha bedugom a kábelt, simán netezek.

Tűzfal kikapcsolva. Eset smart security víruskeresőm van, de már azt is letiltottam és akkor sem jártam sikerrel. De kb. 1 percig volt net!


2011. dec. 22. 11:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Proxykiszolgálóhoz rossz cím volt megadva, ami miatt nem tudtam feljelentkezni. Hogy került oda, nem tudom, mert arra nem is jártam. Most már megy dróttal és wifivel is a net.
2011. dec. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!