Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! A facebook fiókom...

Segítség! A facebook fiókom teljesen leblokkolódott. Amikor bejelentkezek, egy hirdető akármi jön ki (kép lent), a barátaim úgy láják, mintha kitöröltem volna magam. Valakinek valami ötlete? Nagyon sajnálnám ezt a profilt.

Figyelt kérdés

[link]


Amint látható, fent van a kijelentkezés gomb, tehát bent vagyok. A beállításokban is csak hasztalan dolgok vannak, semmi aktiválás vagy valami. Könyörgök, segítsetek!


2011. dec. 22. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
pedig a beállításokban kéne lennie.. ha nem találsz semmit, ne idegeskedj, meg fog javulni magától, valószínűleg csak valami rendszerhiba. (nem értek hozzá, de hasonló velem is volt már, bár én direkt függesztettem fel.
2011. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a beállításokban semmi jelét nem látom annak hogy ez egy ember profilja volt valamikor. kb a megadott elérhetőségeim meg az alkalmazásokat amiket használtam látszanak, semmi más. az a baj hogy már 3 napja nem javul meg :(
2011. dec. 22. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!