Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az idővonal cucc a...

Mi ez az idővonal cucc a Facebookon?

Figyelt kérdés
Kötelező lesz? Hogyan kell majd beállítani azt a furcsa nyújtott képet? Vagy magától odatesz valamit? Nem lehet üresen hagyni? Jézusom minek kell mindig frissíteniük, nem volt jó a régi? -.-'
2011. dec. 24. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötelező lesz használni, magától beállítják mindenkinek. A lap tetején lévő nagy kép, - ha arra gondolsz - az az album háttere, amit személyre tudsz szabni egy saját kép feltöltésével. Nem láttam még üresen, biztos van neki egy alap kép berakva.
2011. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak ma te vagy kb az 5. ember aki emiatt ír, hogy mi ez, meg ki lehet-e kapcsolni.

Nem tudom mi bajotok vele. Ha nem tetszik, senki nem kötelez a facebook használatára. Persze volt pár bosszantó fejlesztés de ez most kifejezetten jó!

Teljesen átlátható lesz tőle egyes emberek tevékenysége és nem kell több oldalt visszaléptetni, ha keresel valamit.

2011. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz :D
2011. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen kötelező lesz (elvileg január végétől) mindenkinek!

Az a kép bármi lehet amit te odateszel.

És üresen lehet hagyni de nem túl szép!

2011. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell rögtön pánikolni... -.-"


Utálom a FB frissítéseket, de erre én magam átálltam manuálisan, és azt kell mondjam, egyáltalán nem rossz. Hosszú idő után az első olyan dolog Facebookon, amit tudok szeretni. Amúgy meg képet berakni egyszerű, csomó szándékosan arra méretezett képet le lehet tölteni, egész szép szerintem. Persze, nem lesz olyan személyes, mintha saját képet tennél oda, de nem annyira nehéz akkorára méretezni egy képet.


Remélem, azért elnyeri majd a tetszésedet!

2011. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) próbálok barátkozni a helyzettel :D tehát ha átáll akkor alapból üres lesz?
2011. dec. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!