Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha 1 nap alatt nem jött meg...

Ha 1 nap alatt nem jött meg az ncore meghívom az gondot jelent, vagy csak várni kell még kicsit?

Figyelt kérdés
Boldog karácsonyt mindenkinek!
2011. dec. 24. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyan rendelted meg a meghívót? Vagy úgy küldték?

Mert ha sms-t küldtél akkor azt várhatod...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__24..

2011. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
küldte ismerősöm
2011. dec. 25. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet elírta a címet, amíg nem használják fel a meghívót vissza lehet vonni. Egyébként az is lehet, hogy azért nem érkezik meg, mert most mindenki meghívót küldözget. Szerintem ha ma sem jön meg, vond vissza.(nekem egyből elküldte)

Kellemes ünnepeket :)

2011. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Ncore meghívóval kapcsolatban:


"FIGYELEM! Az elrontott meghívókat nem áll módunkban pótolni, úgyhogy figyelmesek legyetek!

Lehetőleg ne használjatok freemailes, citromailes, vipmailes címeket, mert nem biztos, hogy megérkezik a meghívó!

Használjatok inkább gmailes, vagy yahoos email címeket, azok stabilabbak!"

2012. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem freemail, de eddig minden levelem megjött.
2012. jan. 2. 13:43
 6/7 anonim válasza:
nekem sem jött meg, izgultam már, és kiderült hogy a spam-ek közé rakta be (gmail-es vagyok), ezért nem vettem észre. ha még mindig nincs meg, nézd meg ott, hátha, megy hónapig érvényes a meghívó!:)
2013. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is gmailes vagyok, de nekem is a spam-ek között jött meg, úgyhogy ott is érdemes megnézni!
2013. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!