Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eszedbe jutott már hogy...

Eszedbe jutott már hogy veszélyes lehet nemzetbiztonsági okokból hogy egy amerikai közösségi oldalon megadja minden adatát a magyar internetezők többsége?

Figyelt kérdés
Mi az amiért népszerűbb mint a "magyar" iwiw?
2011. dec. 24. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem jobban, mert rengeteg külföldi barátom van, és velük is tudom így tartani a kapcsolatot. Annak meg nem tudom, milyen nemzetbiztonsági kockázata lehet, ha Amerikában tudják a születésnapom időpontját, vagy hogy mit csinálok a szabadidőmben. Ráadásul sokkal jobbak az adatvédelmi beállításai, mint az iwiw-nek.
2011. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első kb jól megfogalmazta.

Az iwiw már régen sem volt valami működőképes, ez az idővel csak romlott...

2011. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Veszélyes lehet nemzetbiztonsági okokból??? :D:D:D Jót röhögtem ezen! Hogy lenne már veszélyes?

Amúgy azért népszerűbb, mert használhatóbb. Szoktál járni az iwiw-en? Olyan, mint valami tetű. Az agyamra megy. Ezen kívül annyi spam-et kapsz, amennyit az ember csak el tud képzelni. Hányingerem van tőle.

2011. dec. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is adat hogy kiket ismersz és az is hogy milyen oldalakat látogatsz meg.
2011. dec. 25. 11:27
 5/7 anonim ***** válasza:
És ez nemzetbiztonsági kockázat? Miért?
2011. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen! Akkor most akár Obama is megtudhatja, hogy horgolással és patchwork-kel kapcsolatos oldalakat látogatok???? Ez borzalom! Rettegeeeeeek!!!!
2011. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a nemzetbiztonsagi okot legyszives fejtsd ki bovebben.


Amugy igen, lehet kovetkezmenye ha valaki tulsagosan nyilvanosan eli az eletet az ilyen oldalakon. Az elso ami eszembe jut az a zoldkartya kerelem. A kerelmi procedurahoz hozzatartozik egy ujjlenyomat vizsgalat es egy FBI/Interpol nyomozas is. Nem valoszinutlen, ha az egyent gyanusnak talaljak, vagy csak szuroproba szeruen ranezzenek a feszbuk oldalara... Nem az erdekli oket termeszetesen ha horgolas oldalakat latogatsz, de barmi ami kesobb kompromittalo lehet es fent van az oldalon.

2011. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!