Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xperia X8-hoz letöltöttem...

Peti106 kérdése:

Xperia X8-hoz letöltöttem egy-két játékot és nem találom sehol, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fölmentem az android markatre ott megtetszett néhány játék letöltöttem megnyomtam az install gombot és megvártam míg letöltődött ezután kiléptem a menübe de ott sehol sem volt meg . Szerintetek hool rontottam el? vagy mi lehet a gond?

vagy hol lehet a játék?


2011. dec. 25. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs az alkalmazáslistában (ez lesz a menü, itt vannak az alkalmazások), akkor jó eséllyel nem telepített semmit.
2011. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Háth ha letöltötted akkor rá is kell kattintani és telepiteni.!! Nekem is X8 am van és én így szoktam.. és én gépről is szoktam játékokat eltenni.. de ahoz kell egy fájl kezelő..
2011. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Q-pido válasza:
Te milyen fájlkezelőt használsz? vagyis mi a neve?
2011. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg befejezi a letöltést, azután várd meg, amíg befejezi a telepítést. Ha minden sikeres ott lesz. Ellenőrizheted úgy i, hogy Marketben rákeresel a játékra, és ha install helyett open jelenik meg, akkor fent van.
2012. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#Q-pido

Astro File manager, legalább is én ezt használom. Mindeb apk típusú játékot felrak. egyszerüen kezelhető.

#Peti106

Miután rákattintasz az Install gombra aztán kiír még valamit hogy el kell fogadnod a szerződést, na arra is rá kell kattintanod és csak azután telepíti.

2012. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!