Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gondolkoztam sokat de nem...

Xcort kérdése:

Gondolkoztam sokat de nem nagyon van ötletem, hogy mitől lehet az hogy amikor fent van valaki chat-en a neve mellett van egy zöld pont, de néha olyan is van hogy csak jelzi hogy fent van de zöld pont nélkül ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam olyankor vagy rejtve lehet fent vagy telefonról beszélt vagy egyszerűen csak egy ideig jelzi azt hogy fent mikor már kilépett.Nem tudom mi lehet az igazság.

Ötletek?


2011. dec. 25. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
azt meg mi találjuk ki, hogy milyen chatről beszélsz? facebook? ha igen, nem is tudom, honnan gondolod, hogy mi majd tudunk válaszolni. attól még, mert értünk a számítógépekhez, nem vagyunk mindentudók
2011. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen bocsánat tényleg nem fejtettem ki tökéletesen igen facebook chat-ről van szó.Nem az érdekel hogy mindent tudó vagy e vagy sem hanem max egy ötlet vagy tipp,esetleg ha tudod miért van ez akkor elmondod. ennyi
2011. dec. 25. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

tipp?

talán az lehet, hogy azokat írja ki, akikkel a legtöbbet beszéltél (nekem úgy tűnt fel)

ha megkepják az üzenetet mobilra, annak gondolom, te is tudod mi a jele, azok sztem mindig kint vannak

2011. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van zöld pötty, akkor fent van, ha nincs, akkor nem.

A listában van, hogy a leggyakrabban használt kontaktok bent maradnak. (Ha jól vettem észre, de lehet tévedek.)

2011. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket.:)
2011. dec. 26. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!