Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom az új youtube...

Hogy tudom az új youtube csatorna kinézetett vissza állítani?

Figyelt kérdés

Nekem jobban tetszik az új csatorna kinézet de a hátteret vissza akartam volna állítani és helyette minden a régi lett.

A Hátteret most már megszereztem de nem tudom hogy lehet visszaállítani az újított html5 támogatású skin-re


2011. dec. 26. 15:59
 1/3 anonim válasza:
A felét nem értem annak, amit írsz, de nekem is az új youtube megjelenéssel vannak gondjaim ezért most inkább kérdeznék tőled, ha nem haragszol. Szóval az új megjelenés során mindenkié egyforma szürke lesz és a választott háttérből csak az a fél centi fog látszani? Gondolom te jobban értesz az egészhez, mint én.
2012. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen de amúgy szerintem nem rossz új kinézetet kap avval a formás szürke tetejével.

Amúgy a mostani lejátszót is ki akarják cserélni HTML5-ös kinézetre.

A Háttér színt lehet állítani és képet is lehet belerakni csak fejlécként van megcsinálva.

Az a blog-os elrendezés meg szerintem csúnya.

Amúgy ami jó azt tökre kell tenni. :P

A kérdésemre meg idővel választ adott a youtube hogy "Próbáld ki az új felületet"

2012. febr. 21. 17:50
 3/3 anonim válasza:

Hát köszi. Kicsit elkeserít, mert én már kb két éve megcsináltam a csatornámat a saját számíze szerint és jól meg is szoktam. Színes bizony és minden úgy van benne, ahogy nekem kényelmes és most akkor elveszik ezt. De ezt nem értem, amit itt írsz:

"A Háttér színt lehet állítani és képet is lehet belerakni csak fejlécként van megcsinálva. "

Ezt még nem találtam meg, mert már nézegettem mit lehet majd kihozni az egészből.

2012. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!