Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez azt jelenti, hogy olvassák...

Ez azt jelenti, hogy olvassák a blogomat?

Figyelt kérdés
blogspot.hu-n blogolok a saját szórakozásomra, vagyis inkább azért, hogy kiírjam magamból ami bennem van..az érzéseimet. Van olyan rész, hogy statisztika. Ez oldalmegjelenítéseket mutat. Ez azt jelenti, hogy mikor nézték meg a blogomat? Az egyértelmű, hogy jelzi, hogy én mikor léptem be, de vannak olyan időpontok amikor én biztos, hogy nem voltam fent. Azok azt jelentik, hogy valaki rálépett az oldalamra?valaki olvashatta? Elvileg úgy állítottam be, hogy ne legyen megtalálható sehol. Egy ember tud róla, de ő meg azt állítja, hogy nem olvassa. Hazudik? vagy hogy van ez? SOS
2011. dec. 27. 00:36
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Csak akkor jelenik meg a blogod, ha előtte belépsz? Mert ha nem, ha kívülről is látható, akkor más számára is látható, és igen, akkor olvashatja más is a naplódat.
2011. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogy lehet beállítani, hogy ne tudja?
2011. dec. 27. 00:52
 3/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam..köszönöm az előző választ (:
2011. dec. 27. 00:54
 4/4 bánomisén ***** válasza:

Na, most értem ide, de ezek szerint már megoldottad :-)


Ha te is csak akkor tudod olvasni a blogod, miután beléptél, akkor jól csináltad, akkor más számára hozzáférhetetlen :-)

2011. dec. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!