Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lezárták a facebookomat! Meg...

Lezárták a facebookomat! Meg tudnátok csinálni?

Figyelt kérdés
[A kérdést így értem: Nem tudnátok segíteni? Csak nem engedte:/] Már másodszorra zárják le, de multkor amikor lezárták, akkor meg tudtam csinálni, de most nem, mert nem ugyanaz jön föl! És amúgy se értem, mert angol, és be kellett másolnom a Google fordítóba, és tudjátok az milyen sz@r! Úgyhogy lécci, ha valaki tud segíteni, akkor segítsen, irányítson!
2011. dec. 27. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ide is bemásolnád azt a szöveget, tudni lehetne hogy mi baj, és leírni hogy mit csinálj. Most csak körülírtad, és annyit lehet tudni, hogy valami van. Ennyi információból nem lehet segíteni.
2011. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Your account is temporarily locked.

We've temporarily locked your account so no one else can log in as you. To regain access, please complete this quick security check.

Note that attempting to access someone else's account is a violation of Facebook's terms. It may also be illegal. If you are not Esztii Glambert Senviczki, press the "Cancel" button below.

ezt írták ki

2011. dec. 27. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

"A fiókod ideiglenesen zárolva lett.

Ideiglenesen lezártuk a fiókodat, hogy senki ne tudjon a nevedben belépni. Hogy visszakapd, kérlek töltsd ki ezt a gyors biztonsági tesztet.

Emlékeztetőül, valaki más fiókjához való hozzáférés ütközik a Facebook szabályzatával. És illegális is. Ezért ha te nem Esztii Glambert Senviczki vagy, válaszd a kilépés."


Gondolom ugyanitt az oldalon pedig van valamilyen biztonsági teszt, például fel kell ismerni képek alapján az ismerőseidet.

2011. dec. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen tudom de már másodszorra zárják le, akkor is ez a teszt volt, de most nem ugyanaz jön be hanem valami képet kell feltölteni magadról, és az nem töltődik föl kb. 6 órától csináltam és 11 óráig se töltődött föl (reggel)
2011. dec. 28. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy adathalászat áldozata lettél.
2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mi? :'O
2011. dec. 29. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!