Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profiloldal folyamato...

Facebook profiloldal folyamatosan változik, olyan mintha a szerver visszaállna régebbi időpontba, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van a facebook profilommal az elmúlt egy hétben, hogy ha bármit módosítok rajta, akár fényképet törlök / töltök fel, vagy kiteszek valamit az üzenőfalra akkor olyan mintha maga a szerver egy régebbi időpontba állítaná vissza a profiloldalamat. Tehát pl. látom, hogy hozzászóltak, de mégse látom mit, csak mondjuk 2 nappal később. Letöröltem az összes képemet idegemben, sőt még a timeline-t is aktiváltam, de most azt csinálja hogy hol a régi profilképpel, hol a timeline adatlappal mutatja. Az ismerősök is így látják, valamint mobilról se tudom rendesen elérni. Van valaki hasonló cipőben, mint én, vagy csak engem tisztel meg a facebook ezzel.
2011. dec. 27. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új profilt, nézd meg azzal is ezt csinálja-e...
2011. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!