Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon mi lehet ennek a számító...

Vajon mi lehet ennek a számítógépes játéknak a neve? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régen sokat játszottam egy autós tuningolós számítógépes játékkal. Csak az a baj, hogy nem emlékszem már a nevére és most megszeretném keresni. Leírom azokat a dolgokat amik eszembe jutnak belőle. Egy autó tuningolós játék volt, régi már nagyon a 90-es évek vége felé játszottam ezzel sokat. Volt egy garázs benne, ahol volt az autód. Itt lehetett szerelgetni, tuningolgatni. Utána ki lehetett menni az útra, ahol embereket lehetett kihívni versenyezni, a tét az autó volt, ha nyertél akkor tiéd volt az ő kocsija, ha ő nyert akkor övé a te kocsid. Egy 2-3 perces útszakaszon folyt a verseny. Ilyen autók biztosan voltak benne: Corvette, ford T. Ezekre emlékszem. Aztán mikor kimentél az útra hogy kihívj versenyzőket, egymás után jöttek, hol visszautasították a felkérést, akkor ilyesmi szöveggel: "no way felejtsd". Ha nem akartak kiállni mondjuk a kocsi tétbe. De pénzbe is lehetett versenyezni. Ilyen nevü ember névre emlékszem hogy Speky. Újra szeretnék ezzel játszani, ha megtalálnám. Ha vki tudja, ismeri a nevét írja már meg nekem. Képeket is linkelhet be, neten oldalakat, ha meglenne a neve akkor megkeresném én, hogy honnan lehet letölteni.

Köszi.


2011. dec. 28. 14:32
 1/2 anonim válasza:

SZERINTEM A sTREET rOD -RA GONDOLSZ.

[link]

2011. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezaz!!! Kösziii. Márcsak megkéne keresni honnan kellene letölteni :) Erre ötleted van?
2011. dec. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!