Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a net?

Miért nem működik a net?

Figyelt kérdés
Nemrég bedöglött a gépem, így végül amellett kellett döntenem, hogy újra telepítem rajta az XP-t. Ez sikerült, megy a gép, viszont a net nem. Mivel nem találtam meg otthon a telepítőjét, letöltöttem egyet (egyébként D-link Air plus G beépített modem a kódját már nem tudom fejből) szóval fel is telepítettem de még mindig nem működik. Ami pedig a legfurcsább, hogy a kábellel sem akaródzik neki menni. Pedig amikor bedugom a kábelt érzékeli, hogy benne van... Szóval esetleg valakinek valami ötlete nincsen, hogy hogy lehetne megjavítani?
2011. dec. 29. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
tuti nem jó a telepített dolog....ilyen esetben ált hálókártyát kell telepíteni...ha csere lett volna azt esetleg regelni a szolgáltatónál,de erről most szó sincs...
2011. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legális XP-t kell rá telepiteni, akkor rögtön jön a net.
2011. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na leszedtem az alaplaphoz egy drivert most már kábellel működik, de a modemmel még mindig gáz van :/
2011. dec. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!