Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A skype nevek (több felhasznál...

A skype nevek (több felhasználó esetén) mindég megjelennek a program indításakor. Hogy lehet belőlük egyet is kitörölni?

Figyelt kérdés
Amit tudtam mindent megpróbáltam de hiába, pedig én sem vagyok kezdő.
2011. dec. 29. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobbklikk a névre és a megjelenő menűk közül a legalsó: Partner törlése-re klikk.
2011. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam és a jobb klikk nem csinál semmit. De azért koszi.

Mas ötlet?

2011. dec. 29. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezzel már én is hadakoztam, sajnos nem tudtam én sem törölni:( De azért ha rájössz majd tudasd velem is légy szi:))))
2011. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már pedig a baloldali Partnerlista oszlopban megjelenő nevek közül bármelyikre jobbklikkezel, egy rakás lehetőség megjelenik és bizony ott van közte a: "Partner törlése DEL" felirat is.

Lehet, hogy régi verziót használsz, vagy egérproblémád van. Egy biztos, hogy nem op. rendszerfüggő.

Keresgéljél lehetőséget, mert a régebbi verziókon is van lehetőség. A legujabbon meg egyértelmű, hiszen ha nekem megy, akkor neked miért nem?

2011. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó válaszoló. A kérdező nem a partnerlistáról szeretne törölni, hanem a bejelentkezési lapon, ahol ha valaki más is bejelentkezik a skype fiókjába, a felhasználónév ott marad a legördülő menüben. Én legalábbis így értelmeztem a kérdést. És mivel nálam is van 4 felhasználói név, / a gyermekeim ha itthon vannak, szintén haszálják a skypot/ Nos ő, én, ezt szeretnénk, törölni. De nem megy, már rengeteget próbáltam, nem jöttem rá idáig, mi a teendő. Üdv.
2011. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a #4 -nek:

nem a partnerlistabol szeretnek torolni - az egyszeru es tudom, hogy kell.

Amikor bejelentkezel skypera be kell irni a felhasznalo nevet es a jelszot. Nekem pl. ilyenkor megjelenik 3 felhasznalo nev amelyek kozzul egyiket szeretnem kitorolni. Ez nem sikerul!

2011. dec. 29. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Mea Culpa-zok, mert nálam csak egy felhasználó van, sajnos partnerre értettem! De azért engem is érdekel!
2011. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A skype nevek a következő mappában tárolódnak:

C:\Documents and Settings\<user>\Application Data\Skype\<skype név>\config. xml


Az xml fájlban kell törölni a nevet.

Nem adtam föl és ezt találtam!!!!! És bejött:)))) Nekem mondjuk XP-m van.

Na ezt nem gondoltam volna magamról:))) HU!!!

2011. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a rejtett fájlokat is jelenítsd meg, mert csak úgy tudod elérni a hozzáférési útvonalat:)
2011. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és BÚÉK!!!
2012. jan. 3. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!