Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent ez a hibaüzenet?

Mit jelent ez a hibaüzenet?

Figyelt kérdés

regisztráltam egy fizetős oldalra,mivel rosszul értelmeztem azt hittem 100 forint a regisztráció igen de naponta annyi le is rántott 2 ezret.. maxletöltés oldal amúgy.

írtam már nekik is de nevetséges módon nem tudnak segíteni.

webftp progival szedem le a filmeket,az avikkal nincs is gond viszont a DVD változatokkal sok gondom van

van hogy megáll az utolsó megáknál.

és olyankor ezt írja ki:

A folyamat nem fér hozzá a fájlhoz, mert azt egy másik folyamat használja"


2011. dec. 29. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami megnyitotta, miközben töltötte a böngésződ/torrented...
2011. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze a torrenhez, azt írta, hogy ftp.


lehet, hogy átverés az egész oldal. Felraktak néhány divx-et, de kevés a tárhelyük. Töltesz valami kamu fájlt azt ennyi.


Torrentezz inkább.

2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem,mert még egyszer leszoktam tölteni őket,és utána nincs gond,csak nem értem miért csinálja ezt,hogy nem mindig tölti le rendesen,torrenoldakon meg a legtöbb inaktív már,és már hetek óta nem teljesítették a kéréseket,pedig van 15 film.
2011. dec. 29. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!