Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálam a hiba? Tegnap este óta...

Nálam a hiba? Tegnap este óta folyamatosan lefagy a Firefox. Újratelepítettem, de nem változott semmi.

Figyelt kérdés
Persze, majd használom a Chrome-ot, de valami nagyon nem jó... Mit csináljak?
2011. dec. 30. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűha! Akkor lehet hogy központi(szerver)hiba?

Nálam is ugyanez a helyzet és én is azt hittem a gépem bolondult meg.Sőt nálam firefox-al a net sebességmérő is megbolondult, 30 megás netem van olyan modemmel ami 60 megára képes erre fel a méréskor 200-245 mega sebességet mutat.

2011. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja ! Neked milyen neted van?

Lehet hogy a net a közös bennünk és az szar.Nálam Upc net van ami köztudottan a legszarabb minőségű az országban(de váltani nem tudok mert nálunk ez az egyetlen szolgáltató)

2011. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor reménykedem, hogy nem nálam a hiba. :)

A net szolgáltatónk biztos nem azonos, mert én most Olaszországban vagyok. Itt most Vodafone-on netezek.

2011. dec. 30. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ha a firefoxon 2 lapnál többet nyitok meg, akkor fagy le! Azóta a Google Chrome-ot használom!
2011. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
próbáld frissíteni a sliverlight bővítményt programot. nekem bejött!
2012. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a google -ban nem lehet pld.mérőállást rögzíteni.Csa mozillában vagy operában.letöltöttem a 7.2est amig beküldtem a mérőállűsokat,utánna vissza a 9.2.És youtubnál ugy lefagy minta huzat!A 7.2 est mikor feltették a sinc állandó hibát jelzett 3 napig.Nem tudom,mért nem lehet akkor nyílvánossá tenni mikor már teljesen jó?egy egész délután szarakodtam e-mitt!
2012. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem a legprofibb megoldás, de letöltöttem egy régebbi verziót, és az tökéletesen működik.
2012. jan. 6. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!