Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem engedi a gépem, hogy át...

Henny23 kérdése:

Nem engedi a gépem, hogy át tegyek egyik meghajtóról egy másira egy . Html fájlt. Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Régről, mikor msneztem, van egy mentett beszélgetésem, ami html-ben van (nem tudom lényeges-e h a fájl neve zöld), mikor rá kattintok a következőt dobja ki: Ez a weboldal nem érhető el A file:///K:/MAPPA/SAVEFILE/valami. Html weboldal lehet, hogy ideiglenesen nem érhető el, vagy véglegesen új címre költözött. Hiba: 10 (net::ERR_ACCESS_DENIED) : Ismeretlen hiba. A fájl egy külső meghajtón van amit formázni szeretnénk és ezért én a gépemre ezt a fájlt szeretném át tenni, de nem engedi rendszer, mert, hogy "a művelet végrehajtásához engedély szükséges". Nem értem, még mérete is van 2,28MB.
2011. dec. 31. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
attributumoknál vedd le róla az archív és a írásvédett opciot.. ha ez sem jó akkor valszeg az a fájl ott fog maradni amíg nem formázod a vinyót.. mert vagy a fájl sérült vagy a winyód azon szektora ahol van!. ezesetben az adat elveszett.
2012. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!