Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek az Internet...

Mi a véleményetek az Internet Explorer-ről?

Figyelt kérdés

Csak én érzem azt, hogy ezzel a kalap szarral vissza akarják fogni a szabványok elterjedését?


Minden "normális" böngésző remekül kezeli már a HTML5-öt (ha nem is tökéletesen, de a legtöbb dolgot támogatják).


CSS3, abban is van potenciál, de az sem tökéletes az IE-ben, legalább már a 9-es egész jó ilyen téren.


Viszont, amíg ez a vacak ennyire népszerű és sokat használt, nem látom esélyét, hogy ezek a szabványok egy hamar elterjedjenek.


Mit gondoltok az IE-ről más szempontokból?


2011. dec. 31. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rakás SZ@R!


Google Chrome a legjobb!

2011. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden más szempontból is foscsi. Abban van a legtöbb biztonsági rés, és a GUI is mindig utolsóként követi a többiek fejlesztéseit. A reklámokat se tudod blokkolni benne.
2011. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

IE9 jó. Kevés ramot eszik, gyors. Persze nem a milliomodmásodperces teszteken, hanem a hétköznapi böngészés során.

Mert ugye nagyon jó eredényei vannak pl róka komának, de a valóságban a 4-es verzió óta egy pffffff.

Krómot meg azért nem használok/nem szeretem, mert úgy kémprogram ahogy van, az összes guglis cuccal együtt.

Én az IE9-re szavazok, de természetesen a régebbi verziók már nem igen rúgnak labdába sehol. Persze az IE egy élmény volt anno az IE6-hoz képest.:)

De ez csak egy személyes vélemény.

2011. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor használom, ha nagyon muszáj (Windows frissités).
2011. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rekám blokolás:Simple AdBlock.

Ezenfelül az IE9-ben vannak TPL-ek is, szintén az AdBlock-tól.

És nem ez a legsebezhetőbb böngésző.

Ha normális védelmed van, ezen sem jön be semmi, mint a többin.

A GUI-ban van igazság, de szerintem ez jobban sikerült, mint a Chrome. Minimalista, de ott van minden a 3 gomb aál "rejtve".

Persze a 9-est favorizálom ennyire,nem a régebbieket.

2011. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Csak akkor használom, mikor újratelepítem a Windowsot, és letöltöm a Firefox böngészőt az Explorerről. :D
2012. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, tarts egy Firefox telepítőt másik partíción, pendrive-on v dvd-n, és akkor még ennyit se kell használnod :) Egyébként én vmelyik nap láttam, h 60 MB-nyi ideiglenes internet fájlt csinált az IE, ami még nem is lenne olyan vészes... csakhogy én sose használtam :D
2012. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert pl a Windows Media Player és egyéb Windowsos alkalmazások temp fájljai is oda kerülnek.
2012. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Media playert ugyanúgy nem használtam soha, és más beépített windózos alkalmazás se rémlik :)
2012. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Temporary Internet Files a mappa neve..minden oda kerül a Windowsban aminek köze van a nethez..meg a Temp mappába.
2012. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!