Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetnek az ellen, hogy...

Mit tehetnek az ellen, hogy ne legyek netfuggo?

Figyelt kérdés
minden nap muszaj felmennem internetre,pl:myvip,pokec meg ha tudom,hogy mar mindent lattam akkor is...mas ha nincs mit csinalnia akkor lemegy,en pedig meg akkor is ezerszer korbejarom az ismeroseimet
2008. márc. 29. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Húzd ki a netkábelt. Vagy szabj magadnak időkorlátot. Csak akarat kérdése.
2008. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A netfüggőség önmagában nem baj, ha nem megy más, fontos dolgok rovására. Én is függő vagyok, de másképpen. Nekem rengeteg érdeklődési köröm van és ezekben végtelen időt tudok tölteni kereséssel, böngészéssel. Tehát nem ugyanazokat a köröket futom meg újra és újra. Persze iwiwezek is, fórumozok is, de olyan sok egyéb infó van a neten, hogy megunni lehetetlen. Mindemellett minden egyéb feladatomat is el tudom látni. Dolgozom, sportolok, kutyát sétáltatok stb stb. De amikor "csak úgy" itthon vagyok és más dolgom nincs, mindig ölemben a laptop :) Tehát amit ajánlok: ne unalmasan netezz, hanem változatosan! Az valóban rossz, ha csak a közösségi portálokat bújod, mert azt hamar meg lehet unni. Nálam a netezés legkisebb része ez, inkább a hobbijaim. Nem tudom, hogy tanulsz-e vagy dolgozol, sőt azt sem, hogy fiú vagy-e vagy lány, de egy a lényeg: a netfüggés nem baj, csak találd meg az arányokat! Tehát ne felejts el a szabadban mozogni, a feladataid elvégzése közben hanyagold a netet (hacsak nem a munkádhoz is kell, de akkor ne hobikázz). Ha pedig ettél, aludtál, mozogtál, dolgoztál/tanultál eleget, és a rád váró házimunka is oké, akkor meg miért ne netezhetnél? Inkább, mint az ostoba valóság és egyéb IQ=0 show-műsorok a tv-ben!!!
2008. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!