Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mától tényleg nincs ingyenes...

Mától tényleg nincs ingyenes facebook a 30as telókon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legfeljebb 2012. június 30-ig tart

2012. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem :D vagyis nem, m decemberbe még úgy volt kint itt h január 1-től fizetős lesz :S
2012. jan. 1. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már ez van, azon se lepődnék meg, hogy az új lejárati idő közelében kitolnák év végére. Nagy üzlet minél több embert csábítani az ingyen facebookkal, rászoktatni őket, sokan később fizetni is képesek lennének érte. Ez most a beetetés időszaka.
2012. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ehe :D decemberbe én is azért nem vettem 30as telot m mondom erre az 1 hónapra minek, de most megint meggondolandó :D
2012. jan. 1. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!