Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan honlapot, ahol...

Ismertek olyan honlapot, ahol feltehetem a kérdéseimet és válaszolnak rá?

Figyelt kérdés

(trollkodás: mert ezen csak feltehetem a kérdéseim)


viccen kívül, ha sürgősen megkell tudnom valamit, több szem többet lát, nem árt ha ismerek még egy hasonlót, társoldalt vagy ilyesmit...


2012. jan. 1. 20:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen, én erre a célra a www.google.hu oldalt használom!

És ez most nem trollkodás, hanem tényleg!

2012. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Yahoo Answers

[link]

2012. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
És nem válaszolnak? A csirkefogók!
2012. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Antimod ***** válasza:
100%
Specifikus fórumok egyes témákban.
2012. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

Az ÉRTELMES kérdésekre itt is válaszolnak, de aki még azt sem képes leírni, hogy mit szeretne, az ne várjon sokat.


(Tisztelet a kivételnek, van aki tényleg próbálkozik, csak nem megy neki, de a többség itt a kisujját nem mozdítja meg a megoldás érdekében. Ilyenkor egy google link a legtöbb amit én is adok neki.)

2012. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Postold ki a problémádat, és ha tudunk válaszolunk rá! Aláírásnak írd hogy troll.
2012. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd, melyik kérdésedre nem kaptál választ?
2012. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Mindamellett mi is feltettünk a kérdezőnek - én és előttem - egy-egy kérdést, én kb fél órája, és válasz nem jött. Na már most ha a kérdező sem válaszol, akkor hogy várja ezt el mástól???
2012. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Jaaa és itt van az amiről beszélek...


Válaszolunk, de mert többen is ugyanazt a választ adtuk a kérdező "lepofátlanozott" minket, és csodálkozol, hogy jó pár kérdésre ezek után nincs válasz???


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

2012. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

figyelj fehersrac, én tudom, hogy vannak hülye kérdések is, de én nem erre mentem rá ezzel a kérdéssel :D

vicceltem a zárójelben, a kérdés csak arra irányul, hogyha tényleg van valami, amit egyszerű google kereséssel nem fogok megtudni, mert ember vagyok és nem tudhatok mindent, és megkérdezem valahol, mert sürgős, akkor ha csak erre a honlapra támaszkodom, akkor az első komment mindig az hogy használjam a google-t... itt is ez történt. elhiszem, hogy nagyon sok buta ember tesz fel itt kérdést, de ezért van a honlap, hogy megtudják az igazságot, és eltünjön a butaság, ienkor tolerálni kell a butákat, és nem lecseszni vagy elküldeni googlezni, nem azért vagytok itt hogy elzavarjatok googlet használni, nem azért van ez az oldal, hanem azért hogy választ adjatok a kérdésre.

2012. jan. 2. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!