Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ezt ki a Google?

Speed-L kérdése:

Miért írja ezt ki a Google?

Figyelt kérdés
Próbáltam csinálni egy google accountot és akármit csináltam akárhogy ítam be a végén mindig azt írta ki,hogy csak bizonyos korhatár felett csinálhatok fiókot...de ha a 1991.11.14...vagy ha a 1976.03.15 mind a kettőre ugyanazt íja ki...és ez elég bosszanó mit csináljak vele?
2012. jan. 2. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Hogy miért azt írja ki nem tudom. De! ha te olyan formában írtad be a dátumot mint a kérdésedbe, nos az bizony nem jó. Dátum helyes beírása így - 1988. 12. 01. Tehát - év után pont és szóköz,hónap után pont és szóköz, majd a nap után is pont. Sokan tépték már a hajukat:) emiatt , hogy a nap után nem tettek pontot!!! Egy kis ponton múlott a helyes regisztráció! Próbálkozz, és a dátumra ügyelj:)
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh...ki volt az az épelméjű aki ezt kitalálta?:D...köszönöm szépen a válaszod:)
2012. jan. 2. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
De összejött végül?
2012. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen most csinálom köszönöm :D
2012. jan. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!