Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon meg akartam...

A facebookon meg akartam változtatni a nevem és ezt írta ki : Sajnáljuk! Elérted a maximumot a névváltoztatásoknál, így a nevedet többé nem változtathatod meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmit, világosan le van írva a szabályzatban (amit regisztrációkor bejelöltél hogy olvastad és elfogadtad), hogy nem lehet százféle nevet, pár alkalom után letiltja a lehetőséget.

Mivel én nem szoktam megváltoztatni a nevemet (hiszen az nem változik valami sűrűn), nem tudom pontosan, de ki kell az oldalnak is írnia valami figyelmeztetést, hogy nem kellene mindig változtatgatni.


Ez a funkció arra való, hogy ha megváltozik a neved (megházasodsz, elválsz, új nevet veszel fel), akkor át tudd írni. Az életben 1-2 alkalomnál többször aligha változik meg valaki neve, így a változtatások száma is limitált. Aki pedig arra használja hogy a divatneveket írjon ki a sajátja helyett (xy vagyok cső, becézések, akármi), az sosem fogja abbahagyni, ezért az oldal korlátozása vet véget a sok névváltoztatásnak.

Mivel a limitet elérted, ebben a profilban nem tudsz többet nevet váltani. Ráadásul ha bárki bejelentette volna hogy hamis névvel vagy fent, a profilt blokkolta volna a facebook amíg a valósat meg nem adod. Úgyhogy nem éri meg nem saját névvel szerepelni, mert vagy letilt az oldal, vagy így jársz mint most.

2012. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!