Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb hírportál?...

Melyik a legjobb hírportál? Ahol tényleg aktuális, és normális hírek vannak, nem pedig bulvár

Figyelt kérdés

2012. jan. 3. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
www.prohardver.hu ha ilyen témában kell. :)
2012. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, akkor lehet, hogy rossz helyre írtam a kérdés. Olyan oldalakra gondolok, mint a hir24.hu
2012. jan. 3. 00:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mi a normális hir, egyénenként változik. A bulvár ma már minden hirben többé és kevésbé benne van. Minden hirportál élni akar, mind arra törekszik, hogy időben elsőként jelentkezzen egy hirrel, ha már csak egy kis objektiv tartalma is van Legfeljebb kérdőjelet tesz a cim után, ez pl. már mentesiti attól, hogy valódi objektiv tartalmat, igazságot közvetit.e. Ha pedig "téved", valahol elrejtve megereszt egy nyulfarknyi helyesbitést.

Összegezve: Olyan, hogy legjobb hirportál nincs, csak legfeljebb olyan, hogy kedvelt.

Másodszor: hirkereso.hu portál pedig ajánlott, nem azért, mert a legjobb, hanem mert itt szinte valamennyi hirportál-tól szereznek be hireket, TE pedig minősitve differenciálhatsz: tetszik vagy nem.

2012. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia, bocsi, hogy nem válaszolok, de ugyanez a kérdés miatt találtam meg a te kérdésed. Találtál jobbat? Melyik oldalakat nézed? Ajánlasz valamit?
2012. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
keresgéltem, de végülis maradtam a hir24.hu -nál. Az egész normális
2012. jan. 10. 17:31
 6/6 anonim válasza:
köszi
2012. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!