Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A NAGY KÉRDÉS! Facebook...

A NAGY KÉRDÉS! Facebook idővonal visszaállítása . Hogyan állítom vissza? (válasz a leírásban)

Figyelt kérdés

Vajon hogyan állítom vissza a régi adatlapom?

A MEGOLDÁST ITT TALÁLJÁTOK MEG:

Szia!

Napok óta idegeskedek ezen... 1 óráig bújtam a netet érte de semmi.

De aztán sikerült rájönnöm a megoldásra.

Az a baj h midnenki egyből publikálta és nem várta ki a 7 napot.

CSAK ANNYI A TEENDŐD, HOGY: rámész úlyra az idővonal bemutatására... elindítod az idővonal megint csak most NE PUBLIKÁLD, (te még látod az idővonalat de ismerőseid már nem) VÁRJ 7 NAPOT ÉS AZ IDŐVONALAD ELTŰNIK


2012. jan. 3. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A kérdezők azután jönnek ide a problémával, miután publikálták az Idővonalat. Nyilván mindenkit figyelmeztet az oldal arra, hogy mit jelent a 7 napos kipróbálási idő, amíg csak ők látják ezt, és mások nem.

Ezért utólag már visszaállítani nem lehet.

Ráadásul ez egy globális funkció lesz, és mindenkinek kötelező lesz átállni rá, és ebből a szempontból a segítséged bár hasznos információt tartalmaz, nem nyújt végleges megoldást.

2012. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:)) addig jó az ötletem amíg véglegesen nem aktiválj a facebook.

De elég sok negatív válasz érkezhetett az "idővonalra" a facebook felé... hátha végül nem vezetik be. Véleményem szerint elég nagy butaság lenne. A jelenlegi állapot jó... az aktiválja aki akarja.

2012. jan. 3. 18:28
 3/20 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
és hogy lehet visszaálitani megint?? a bemutatás már megvan..de tovább nemtudok lépni
2012. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
31%
Mivel nem lehet újra aktiválni, a kérdező hülyeséget ír, nekem is idővonalam van, rámegyek az idővonal oldalára, megnézhetem a bemutatót ismét, de nem aktíválhatom már újra. Több ismerősömnél is megnéztük, ez nem létezik. Egyébként ez az idővonal jobb eddig bárminél amit a Facebookon kitaláltak.
2012. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem volt hülyeség amit leírtam... én is megtudtam csinálni..

de ahogy kiderült ez amit leírtam a "kérdésembe" egyből letiltották azt, h újra lehessen aktiválni...

2012. jan. 4. 22:31
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Sok negatív válasz, persze. Szerencsére ők már tudják, hogy le kell szarni ezeket. Mert 2 hónapon belül mindenki ugyanolyan széles vigyorral fog facebookozni. Csak eleinte megy a hiszti, mert az emberek nem tűrik ám az újításokat. De ugye a "miért rossz" kérdésre én még egyetlen értelmes választ sem hallottam. Meg fogjátok szokni, nyugalom.
2012. jan. 6. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
És az idövonal bemutatását hol találom?
2012. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
nem irja ki a publikálást
2012. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!