Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy érjem el hogy nagyobb...

Hogy érjem el hogy nagyobb sebességgel tudjak seedelni? (Utorrent)

Figyelt kérdés
Az van hogy Angliában élek , de Ncore-ról szoktam letölteni 40megabites netem van. A letöltés az megy is rendesen, de seedelni meg csak 500B-2kB al tudok és nem értem miért... Utorrentbe korlátlanra van állítva a feltöltés. de ennek ellenére mégsem megy gyorsabban annál mint amennyit leírtam. és így szerintem ki fognak rakni az oldalról. :S (jah és amúgy Utorrent3.1-em van (ha ez számít) ) Előre is köszi a válaszokat !
2012. jan. 4. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy passzív vagy e vagy aktív, a torrenoldalon.

Amúgymeg speedtest.net, és ott megnézheted, hogy mennyi a valós sebessége a feltöltésednek.

2012. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja tényleg elfelejtettem le irni 10mb/s-el töltök fel ( a speeddtest.net szerint)és amugy az mit jelent hogy pssziv vagyok-e vagy aktiv ?
2012. jan. 4. 16:34
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg,hogy az oldalon töltik-e le a torrentet,mert ha nem akkor nem lesz gyorsabb a feltöltés.És ha tudsz akkor frissíts a kliensben.
2012. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!