Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék belépni a router...

Nanemtudom kérdése:

Hogy tudnék belépni a router beállításaiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Én nekem az a problémám akadt, sajnos emiatt kaptam egy "mezei fülest", hogy beígértem a interneten ismerősöknek, játékszervert,mert nem tudták fizetni a béreltet. Nos hát ez meg is van csak ők nem tudnak csatlakozni a hálózatról kívülről. Meg kéne oldani hogy tudjanak,amit persze hogy routernél kell beállítani. Nos ott tud hogy mit kell, csak az elejét nem: hogyan lépjek be bele, ha nem tudom a jelszót? Nekem bármi megfelel, csak tudjam módosítani a "Forwading-Virtual Servers" portokat, azaz be tudjak lépni.


Nagy segítség lenne ez nekem és és a haveroknak, előlre is köszönöm ha valaki megpróbál segíteni.


Üdvözlettel: Kérdő! =)


2012. jan. 4. 17:43
1 2
 1/15 legendavagyok01 ***** válasza:

Böngészőbe router ip címét beírod (ott van az alján), megadod a felhasználói nevet, jelszót ha kell (ott van az alján). Ha másra lett változtatva, akkor reset-elni kell a router-t, de ilyenkor mindent újra be kell majd állítani.

Reset gomb a hátulján (valószínűleg).

2012. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MaXXeGee ***** válasza:
nyomj egy reset-et a routeren levő reset gombbal, olyankor a legtöbb típus a jelszót is visszaállítja "default" (alapaértelmezett)-re amit általában ki is szokott írni, hogy mi az. de neten biztos megtalálni, melyik típusú routernek mi az alapértelmezett jelszava :)
2012. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha resetelek akkor hogy állítom vissza mostani jelszóra fel fog tűnni és ezt akarom elkerülni mert nem engedik meg. Amúgy meg van változtatva a jelszó meg minden és ezt szeretném átlépni hogy módosítsam a beállításokat.
2012. jan. 4. 17:51
 4/15 P.O.C. ***** válasza:
Ha kiköhögnéd végre a router típusát, és azt hogy melyik játéknak akarsz portot nyitni, akkor konkrét információkat is kaphatnál..
2012. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
TP-Linke-s és 13000, 13002, 13004, 1300, 13001, 13061, 13099, 11002 portokat
2012. jan. 4. 17:58
 6/15 P.O.C. ***** válasza:

Itt minden megtalálsz a beállítások menetéről:

[link]

(Forwarding --> Virtual Server menü kell majd neked.


Ha nem tudsz belépni az alapértelmezett account-al (admin/admin). És elfejetetted mi volt a jelszó. Akkor csak a hard reset és az újrakonfigurálás segít, aminek menete a fenti linken szintén le van írva.

2012. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy úgy mondjam akkor meg kellene fejtenem a router jelszót.
2012. jan. 4. 18:06
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha resetelek nekem végem, de lát hogy esélytelen mert megfejteni úgy sem lehet, azért köszönök mindent
2012. jan. 4. 18:09
 9/15 P.O.C. ***** válasza:

Mi van???

Mondom, ha az alapértelmezettel nem enged be (mert megváltoztattad, és nem tudod mi volt az), akkor hard rest, majd újra beállít.

Lövésem sincs mit akarsz te fejtegetni..

2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 P.O.C. ***** válasza:

"De ha resetelek nekem végem"


Miért lenne véged? Beállítod szépen, minden le van írva.

2012. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!