Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alap HTML nézetet hogyan...

Alap HTML nézetet hogyan tudom visszaállítani normál nézetre?

Figyelt kérdés

Egy barátom hívott ma át, hogy segítsek neki mert nem tud fellépni a myvipre. Amikor megnyitottuk a lapot az ő gépén, akkor nem töltődött be az oldal teljesen, hanem csak fehér képernyőn voltak az ilyesmik, hogy belépés, regisztráció stb... Ha jól tudom, akkor ez az alap HTML nézet vagy mi, de fogalmam sincs, hogyan csinálták ezt. Próbáltuk visszaállítani, de sehol nem találtam a myvipen olyan beállítást vagy bármit, amivel visszaállíthatnám a nézetet.


Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudom nekik visszaállítani?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 4. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra be kell tölteni az oldalt. Ha mégsem sikerül, akkor CTRL+F5 újra lekéri az oldaltól az adatot, és abban benne kell már lennie a design-elemeknek is.
2012. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltuk többször is megnyitni az oldalt, de mindig ugyanígy jött be. A CTRL+F5-öt holnap megpróbáljuk, köszi!
2012. jan. 5. 01:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk, de még mindig nem jó. Van valami egyéb ötlete valakinek?
2012. jan. 5. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!