Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszer beállítottam facebook-...

Egyszer beállítottam facebook-on véletlenül, hogy ne kerüljön ki mások adatlapjára, amit én megosztok, vagy lájkolok. Hogy tudnám ezt visszacsinálni? Hogy lássák amit én csinálok? Mert így csak az én adatlapomon jelenik meg.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű írj be valamit (nemlényeg hogy értelmes legyen, mert csak úgy mutatja a beállítási lehetőségeket) és ott arra katt rá hogyismerősök
2012. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(1sőnvoltam kifelejtettem hogy oda irsz be valamit ahol posztolsz azaz a mire gondolok most vagy mi jár a fejembenrészhez)
2012. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És ha lájkolok, vagy egy másik oldalon keresztül megosztok valamit facen, azt hogy állítsam be, hogy lássák mások? Mert azt sem látják.

Köszönöm a segítséget!

2012. jan. 6. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
a link mellett ha odaviszed az egeret akkor megjelennek a beállítási lehetőségek ott rákattintasz az ismerősök-re kipipálja és azt is fogják látni
2012. jan. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!