Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán vásároltam, és meghatá...

Vaterán vásároltam, és meghatároztam már az oldalon hogy személyes átvétellel szeretném átvenni a terméket. Erre írja a számlaszámát meg a postaköltséget. Akkor most hogy van? Ez volt az első vásárlásom, és nem értem.

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 10:47
 1/3 Antimod ***** válasza:

Elnézte. Írj neki egy emailt, hogy személyesen szeretnéd átvenni, hol lehet és mikor.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen írtam neki hogy személyesen szeretném átvenni, mikor és hol lehetne. De mi van akkor ha tényleg csak postázni akarja? Van ilyen? Akkor mit tehetek?
2012. jan. 5. 11:26
 3/3 anonim válasza:

automatikusan küldte a renszer az eladó adatait, azt nem írja meg minden eladás után, mindenki ugyanezt kapja. ha így veszi át, ha úgy.

ha benne volt a lehetőségekben a személyes átvétel, akkor várj, hogy válaszoljon a levélre, ha nem, és csak te akarod úgy, akkor megteheti, hogy nem adja át csak postáz. elvégre annak tudatában licitáltál, hogy ez így lesz. (ha nem volt ott lehetőségként)

2012. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!