Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom ellenőrizni h. wifin ki...

Tudom ellenőrizni h. wifin ki mit tőlt le?

Figyelt kérdés

most akarok wifit csinálni othon és kiváncsi vagyok h. ki milyen oldalakat látogat,vag mit tölt le. van erre valami program?

esetleg tudom szabályozni h. ha 3-man is csatlakoznak wifire azok lassabban kapják a netet h. a gépen az az nállam meg a telefonomon gyorsabban menjen az internet?


(lehet h. köcsogség de az én pénzemből lesz az internet bekötetve,és wifi csinálva is!)


esetleg ajánlanátok wifi routereket?

amik ugy kb 10-15m re is elér? és gyors?

(árat is pls köszi!!!)



köszi megy a pont ha segitesz!!


2012. jan. 5. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk pont most lett wifink. árban kb 20E márkát sajnos nem tudok mondani, de media markban vagy hasonló helyen tudnak felvilágosítást adni.(azt hiszem a miénk az iponból lett rendelve) a lakásban bárhol lehet vele internetezni(70 m2)és szerintem nem tudod megnézni, hogy ki mit nézegetett. arra ott van az előzmények fülecske.
2012. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:

A sebességkorlátozás egy olcsó 5 ezer forintos TP-Link routeren is megoldható. Sőt, egy 6 éves régi MSI routeren is lehetséges volt. (az is valami olcsó kategória volt :))

Ha a router gyári programját lecseréled (mondjuk DDR-WRT-re), akkor azt is meg tudod nézni, hogy milyen oldalakat nézegettek azok akik csatlakoztak rá. Viszont a gyári firmware lecserélése garanciavesztéssel jár...

2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt tudom ajánlani: [link]


Ár/érték arányban a legjobb és eddig csak jókat hallottam róla.

Felmennek rá a spéci firmwarek is, van rajta még USB port is, ahonnan közvetlen meg lehet osztani egy pendrive tartalmát pl, stb...


Jah és támogatja az N-es szabványt és persze gigabites, szóval a rákötött gépek között is gyors lesz a másolgatás.

2012. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!