Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több filmletöltős oldalról is...

Csibenő kérdése:

Több filmletöltős oldalról is szoktam filmeket letölteni. Nem tudom a filmet visszatölteni. Torrent oldalt használok. Nagyon nem értek hozzá, ezért aki ír részletesen tegye. Valami HDT-t már próbáltam ki-be kapcsolni. Nos? Valaki hozzá értő?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

DHT-t kapcsold ki. A torrentet ne állítsd le a kliensben, a klienst pedig futtasd a géppel együtt amíg csak tudod.

A többi már sok mindenen múlik, azon hogy mekkora a feltöltési sebességet, hány le- és feltöltő van a torrentnél, nekik mekkora a sebességük, milyen arányban vannak, stb...


Ha alacsony a letöltési sebességed, ne ess neki nagy fájloknak, és olyannak sem, ahol nincs más letöltő, mert akkor nincs kinek visszaosztani. Töltsd free torrentet, ott nem számolják el a letöltést, de a feltöltést igen. Állj be seedelni más oldalakról, azzal is nőhet a feltöltés. Regisztráció után ne kezdj el egyből mindent tölteni, töltsd olyat ami nem érdekel, de vissza lehet osztani, csinálj buffert és abból gazdálkodj.


Vész esetén megpróbálhatsz saját feltöltést az oldalon, de az általában többet árt mint használ, vagy megkérhetsz mást hogy seedeljen a nevedben, vagy végső esetben fizetsz érte, de ennyi oldal mellett nem éri meg túlságosan.

2012. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

DHT ki van kapcsolva.Napokig hagyom futni a klienst.

Mindig olyat kezdek el letölteni amit fel is és le is jó páran töltenek.


Azt hiszem magamtól nem fog menni ez.Valakit meg kell kérjek,hogy nézzen rá élőben és úgy segítsen.

2012. jan. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!