Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet úgy jelentkezni fb...

Ki lehet úgy jelentkezni fb chatről, hogy ne lássanak, de én tudjak írni?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan?

Vagy egy embert megjelölni ,hogy ne tudjon rámírni,de nem tiltani akarom ,mert azt ő is meglátná


2012. jan. 6. 23:29
 1/7 anonim válasza:

igen,simán kijelentkezel chatből és az üzeneteknél írsz.

egy embert is meg lehet jelölni.

2012. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De én nem ott akarok írni mert több emberrel is beszélek.

Hogy lehet megjelölni?

2012. jan. 6. 23:37
 3/7 anonim válasza:
limit availability...
2012. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de nem mindenki tud letiltani csak így 1-2 személyt... nekem timelineom van,nem tudom,hogy van e valami összefüggés.
2012. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Chates elérhetőség korlátozása

Make me unavailable to:

Korlátozott

Ismeretségek

Közeli ismerősök


Itt egy embert nem lehet kiválasztani.Meg ezeket a csoportosításokat se értem ,hogy mi szerint rakja h közeli e egy ismerős vagy nem.

2012. jan. 7. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
A listákhoz te adod hozzá az embereket, úgy hogy belekattintasz, és jobb oldalt a lista szerkesztésénél "ismerősök hozzáadása". Akár egy embert is hozzáadhatsz, és a limit availability kipipálod azt a listát (így aki ezen a listán van, nem fog látni téged). De a meglévőkön kívül új listákat is létrehozhatsz.
2012. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipipáltam egy csoportot ,de én nem tudok úgy hozzá adni senkit ahogy mondod, hol van itt olyan ,hogy lista szerkesztése?
2012. jan. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!