Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom elérni hogy a...

Hogy tudom elérni hogy a teljes sávszélességet én kapjam? (lent)

Figyelt kérdés
szóval mikor a nővérem vmit csinál a neten én nemtok netezni az ő gépjén nemtok semit se csinálni mert jelszavas,hogy tudnám a teljes sávszélességet lefoglalni akár valamijen progival?hogy ő ne tudjon egyáltalán netezni csak mikor én akarom
2012. jan. 7. 20:41
 1/10 10inchhero ***** válasza:
kihúzod a routerből a többi gépet
2012. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húzd ki a routerből a gépét.
2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és laptop az enyémis meg az övé is ugyhogy az nem megy(meg van anyi esze)
2012. jan. 7. 20:53
 4/10 anonim válasza:

Szerintem ha megtanulod a saját anyanyelved LEGALÁBB középfokon használni, és szépen megkéred rá, a nővéred biztosan segít megoldani a problémát :)


*gépén

*semmit (bár ez lehet félreütés)

*valamilyen


*Amikor a nővérem valamit csinál a neten, én nem tudok netezni. Az ő gépén nem tudok semmit sem csinálni, mert jelszavas. Hogyan tudnám a teljes sávszélességet lefoglalni - akár valamilyen progival -, hogy ő ne tudjon egyáltalán netezni, csak mikor én akarom?


Kevesebb internet, több nyelvtan tankönyv :) (Egyébként ahogyan azt az első válaszoló is mondta, maximum úgy megoldható a dolog, ha kihúzod a nővéred gépét a routerből)

2012. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na most huzzál a francba az okoskodásoddal ha nem vagy képes válaszolni inkább tartsd meg magadnak,f..szom kivan az ilyen el..szot görényektől akik a kérdést csak fikázni tudják ki a f..szt érdekel nincs időm ilyen hülyeségekkel foglalkozni nemadnak jegyet it a helyesírásra,ja és nyugodtan fikázhatod ezt is sz..rok rád

(másoknak,bocs a kifejezésért)

2012. jan. 8. 11:36
 6/10 A kérdező kommentje:
u.i a wifit hogy a f..szba akarod kihúzni??? le is irtam előted hogy laptop mind2ő
2012. jan. 8. 11:42
 7/10 anonim válasza:

Na megpróbálok úrinő maradni...


1.) Szerintem a helyesírásoddal kapcsolatos kritikámat kulturáltan, "b@zmegolás" és "f@szomozás" nélkül fogalmaztam meg, bár valóban kissé élesebben, mint kellett volna. Ennek az egyetlen oka az, hogy rendkívüli módon tud idegesíteni, ha valaki olyan szinten igénytelen, hogy még akkor sem figyel a helyesírására, ha a program pirossal aláhúzza a helytelen szavakat. Az, hogy mindez a saját anyanyelveden történt, csak hab a tortán.


2.) Amikor elkezdtem a válasz megírását, még nem láttam, hogy wifiről van szó. Így kicsit más a helyzet, megváltoztathatod esetleg a jelszót, vagy ha a nővéred "őrizetlenül" hagyja a gépét, letilthatod a wifit, így ő (nyilván, amíg rá nem jön a dologra) nem tud csatlakozni a nethez. Ettől függetlenül szerintem még mindig az lenne e legegyszerűbb, ha leülnél a nővéreddel és megbeszélnétek az egészet, biztosan ki tudtok találni valamit.

2012. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól h mindkét hép laptop még nem vonja maga után h wifin neteztek...
2012. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1.b@zmegolás és a f@szomozás kicsit tulzás volt sztemis csak rendkívül tud engemis idegesíteni ha fikázzák a kérdésemet(öm negyere nekem majd az önmegtartoztatással meg stb.)

2."ha a program pirossal aláhúzza a helytelen szavakat"

nemtom ezt a progit honnan szetted mert nekem semit se

húz alá semi

2012. jan. 8. 17:37
 10/10 A kérdező kommentje:
jah és hagyjuk ezt az egésszet már ne offoljunk : "Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!"
2012. jan. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!