Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A beload-ra miért kér meghívó...

A beload-ra miért kér meghívó kódot?

Figyelt kérdés
pedig az írták hogy ingyen regisztráció van a beloadon.
2012. jan. 8. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már bezárták a regisztrációt, kb. 1-2 hete valóban nyitva volt, én is regisztráltam, (mert régebben fent voltam jó sokáig, de egy váratlan internet probléma miatt, ami sokáig el is húzódott töröltek és még csak e-mailben sem figyelmeztettek, vagy jeleztek volna...) de nem akar beengedni, és a regisztrált e-mail-re is azt írja, hogy nem szerepel az adatbázisban.


Nem ajánlom a beloadot.

2012. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 László22 ***** válasza:
Igen én is fent voltam régebben, csak ügye hiába akartam seedelni, nem voltak letöltők és így nem tudtam javítani az arányomon, engem ezért tettek ki, de szerencsére sikerült ncoret és ubit(majomparádét) ez a régi neve, szereznem, nah ez a 2 tökéletesen elég. Beloadot én sem ajánlom senkinek sem.
2012. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!