Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak az új Facebook...

Mit csináljak az új Facebook vírussal? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugye van most ez az új facebook vírus, amikor egy képet raknak ki a faladra(egy hernyóról, ami egy nőnek a fejében van...) ha megfertőzött mit tudnék ellene csinálni? Lehetőleg új profil létrehozása nélkül.

Légyszi normális válaszokat, előre is köszönöm!

20/L


2012. jan. 8. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le az alkalmazást
2012. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem egy alkalmazás, hanem, aki már kiposztolta, az küldi el másnak a falára...nem tudom, hogy ez így mennyire érthető:D
2012. jan. 8. 21:10
 3/7 anonim válasza:

ez: [link]


vagy ez: http://www.youtube.com/watch?v=Q4ChkhhsWjo


kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e, és h a kiterjesztések között mi volt a neve annak, amit törölni kellett!


26/F

2012. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első volt az, de hogy mit kell törölni arra nem jöttem rá...

Köszönöm a választ és a linket!

2012. jan. 8. 21:37
 5/7 anonim válasza:
akkor még mindig vírusos?
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem rak már ki linkeket, hát'istennek.
2012. jan. 9. 13:02
 7/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, csak nem kukacos nő, hanem valami " 96%-a az embereknek nem tudja továbbnézni a videót x másodpercig", mindenkinek küldözgeti ugyanígy, de ez nem is lenne annyira zavaró, nekem ráadásul mindig betölt valami más oldalt az üzenőfal helyén és elugrik az ablak.. valakinek erre valami ötlet?
2012. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!