Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on hogy válthatok...

Youtube-on hogy válthatok másik országra? Tudom hogy lent kell de Magyarországot ott nem tudom beállítani.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 22:15
 1/8 csacsi2 ***** válasza:
Pedig nekem azon van. Alapértelmezett nyelvet állítsd be a böngésződben Magyarra és arra áll auto!
2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem megy. Németben voltam és nem engedett valamilyen videót átállítottam USÁ-ra és most nem tudom magyarra visszaállítani
2012. jan. 8. 22:39
 3/8 csacsi2 ***** válasza:

Töröld a cookie -kat (sütik.)

Használj proxy server -t (beállítható bármely böngészőben)

itt egy magyar


cím: 80.98.160.144

port:8080

2012. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyanaz
2012. jan. 8. 22:59
 5/8 csacsi2 ***** válasza:

Próbáld meg a nevednél Beállítások / Profilbeállítások alatt beállítani!

[link]


Esetleg arra gondolok még, hogy ha a Google -val lépsz be akkor ott állítódott el.

[link]


/Sütiket érdemes úgy törölni, hogy nincs nyitva oldal/

2012. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ugyan az

a világszerte van beállítódva

2012. jan. 9. 19:45
 7/8 csacsi2 ***** válasza:

Ezt a világszerte dolgot sajnos nem értem. Amit előbb mutattam az a profilbeállítások alatt van és magyar.

[link]

Amit meg világszerte izé az meg alul

[link]


minden esetre az aktuális beállításaid a sütikben vannak. Esetleg próbáld meg hogy töröld a helymeghatározási adatokat a böngészőből (minden előzmény törlése)

Ha ezek nem segítenek akkor náluk a gond! Próbáld meg hogy a youtube beállításainás a fiók kezelése alatt a

"Kijelentkezés az összes YouTube-programfolyamatból

Az összes számítógép összes munkamenetéből való kijelentkezéshez kattints ide Kijelentkezés mindenhonnan" ra klikkelsz, lehet belépve maradt!

[link]


Bocs ,de kifogytam...

Sok sikert!

2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az oldal legalján:


[link]


Ne mondd, hogy nincs ott. Csak ki kell nyitni.

2012. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!