Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom el távolítani a...

Hogy tudom el távolítani a facebook vírust?

Figyelt kérdés
A tudtom nélkül küldök vírusos videókat a falamra vagy a csoportokba.
2012. jan. 9. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
eltávolítani* és még annyit szeretnék kérdezni hogy valahogy nem lehet letiltani bizonyos alkalmazásokat vagy azt megoldani hogy az ismerőseim ne lássák az azt az alaklmazást?
2012. jan. 9. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A "Kezdőlap" melletti kis nyílra rákattitasz, Fiókbeállítások, bal oldalt találsz olyat, hogy "Alkalmazások" ott tudod szerkeszteni ezeket.

Hogyha találsz olyat az alkalmazások között, hogy "AreYouInterested"(vagy hasonló), akkor azt mindenképpen töröld. Itt azt törölhetsz, amit akarsz.

Ha Google Chrome-t használsz, akkor menny a kis "villáskulcs"-jelre, majd Beállítások és bal oldalt van olyan, hogy "Bővítmények" és ha találsz ott egy olyan youtube-s bővítményt, amire nem emlékszel, hogy telepítettél, akkor azt ajánlom, hogy ezt is töröld.

2012. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rákattintasz*
2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ő az volt a gond hogy nem a facebook volt vírusos hanem a böngésző és újratelepítettem a böngészőt és megjavult
2012. jan. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!