Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy router-em és egy...

Van egy router-em és egy modem-em, rátudom csatlakoztatni a telefonomat a modemhez úgy, hogy működik rajta az internet vagy kell valamilyen program hozzá {ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT}[A TÖBBI RÉSZLET A LEÍRÁSBAN]?

Figyelt kérdés
A telefonomra vettem internetet.Telenoros vagyok és a klikk csomagom van.Havi 100 mb és ha túlforgalmazom akkor csak a sebességet csökkentik.Kiköttetem az ADSL internetem.Vettem 1,5 usb kábelt , egy olyan usb-s kábelt még amelyen két 2.0 csatlakozó van.Így tudtam csatlakoztatni az ALCATEL OT 799-esmet a modemhez.Azért szeretném modemre csatlakoztatni mert van router-em=megszeretném osztani az internetet a házban és az internetet csak közösségi oldalak nézéséhez meg néha ha a leckémhez szükséges de nem akarok kísérletezni vele úgy ,hogy inkább a ti segítségeteket kérem ! Kell valamilyen progi hozzá vagy működik magától , hogy a modem észlelje az internetet???ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT !!!
2012. jan. 10. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint két darab usb kábelt vettem csak a vessző válassza el ! ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT !!!
2012. jan. 10. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a modem alapból nem támogatja ezt (amit úgy sejtek nem támogat), akkor max csak az abban lévő firmware frissítéssel lehetne megoldani.

Valami hacklet firmware-el, de ezt nem ajánlom nagyon.


Esetleg érdemes lenne egy ilyesmi kütyüt beszerezni: [link]


Így usb-vel közvetlen a modemre nem lesz meogldható könnyen.



Esetleg az egyik gépen keresztül menj fel a netre.

Mármint telefon usb-vel a gépbe, majd a gépen keresztül szolgálod ki a többieket. Ez talán járhatóbb út. (Mivel PC-kben "kicsit" több lehetőség van, mint a routerekben.)

2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem hasonló routerem van !

Név szerint :

TP LINK WR 841 N

2012. jan. 12. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Akko mácsak össze köll dugni.
2012. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!