Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a Facebook bejelentkezés...

Mi ez a Facebook bejelentkezésnél?

Figyelt kérdés

Amikor beakarok lépni, feljön egy reklám és "Kattints ide a tovább lépéshez" (azaz a facebookra, máshogy nem is lehet tovább menni) rámegyek, de sokszor nem a [link] irányít hanem:

-face.book.com

-1,facebook.com

-2.face.book.com stb egészen 4.-ig.. és ezeken kéri h jelentkezzek be (rendes facebook bejelentkezős felület)

és amikor ilyenkor frissítem a honlapot, akkor sokszor ugrál a fent felsorolt honlapok között, majd belép a rendesre, ez elég idegesítő, mert van mikor 10-15x frissíteni kell.. miért van ez?


2012. jan. 10. 21:12
 1/4 Akinator ***** válasza:
Egyszerű vírusos vagy. :) Azok mind kamu oldalak amelyekbe ha begépeled 1x is a fhnevedet/jelszavadat akkor ellopják és eltárolják, majd belépnek a programjukkal és spammelik az ismerőseidet pl. chaten.
2012. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja a dzsinn.
2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akinator ***** válasza:

Neked is azt tudom javasolni mint a hasonló cipőben járó embernek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

14. válasz amelyik az ipcímeket és az ingyenes vírusirtó linkeket tartalmazza.

2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akinator: Be ütöttem azt az IP címet, amit ott írtál, és a facebook jött be a rendes. Nem Windows-om van, hanem Ubuntu 10.4 ha ez változtat valamin.

Tegnap letöltöttem egy Linuxos Nod32-őt, lefuttattam, 3 vírust talált, megtisztította őket, ma lépek be,(mert tegnap csináltam, és általában éjfél után kezdi újra) és már csak a reklám jött be (Kupon mánia reklámja, de nem rakott át másik bejelentkezős honlapra)

2012. jan. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!