Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on miért nem tudok...

Facebook-on miért nem tudok ismerősnek jelölni senkit?

Figyelt kérdés

Ha rálépek hogy ismerősnek jelölés ez jön be.


[link]


Ha a felső kékre rálépek ez jön be:


[link]


Ha az alsóra ez:


[link]


Mit csináljak vele hogy jó legyen?

Miért nem jó?


Köszönöm a segítséget.


2012. jan. 10. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki van írva: 14 napig blokkolva van a lehetőség, mert olyan tagokat jelöltél ismerősnek, akik nem fogadták azt el (nem ismernek).


A második kép a súgót mutatja, ahol leírják hogy használd normálisan a funkciót, és csak azokkal próbáld felvenni a kapcsolatot, akik valóban ismernek téged (ismeretlenekből álló ismerőshalmozás megakadályozása).


A harmadik képen pedig írhatsz nekik indokot, hogy miért akarsz ezekkel az emberekkel kapcsolatba kerülni. Ide angolul érdemes írni, és nem garantált hogy ezzel meg van oldva a probléma. Egyszerűbb kivárni amíg letelik 2 hét tiltás, majd csak olyanokat ismerősnek jelölni akik valóban ismernek. A másik, hogy egyszerre ne akarj 50 embert felvenni, mert akkor a túl nagy mennyiség miatt tiltanak le újra.

2012. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 delusion ***** válasza:
78%

Az első kép eléggé sokatmondó.

Olyan embereknek küldtél friend requestet, akiket nem ismersz igazából.

Senki nem szereti, ha ismeretlenek jelölik be. Semmi értelme. Bizonyára van már egy olyan opció, hogy az illető nem fogadja el a felkérésedet, és még jelentést is küld arról, hogy ismeretlenként jelölöd be. Ha ezt mondjuk 10-15-en eljátszák, akkor valószínűleg ez a "bünti". 14 napig nem tudsz friend request-et küldeni.


Ha nem így lenne, akkor írj a helpdesknek. Mostanában elég érdekes dolgokat csinál a facebook, a csoportjaimat nem tölti be, a barátaim megosztott tartalmát nem látom, satöbbi...lehet, ez is valami olyasmi, bár erősen kétlem.

2012. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen...


Hát már több mint 14 napja van igy...


kb. 2 hónapja. :/

2012. jan. 10. 23:29
 4/7 delusion ***** válasza:
80%
akkor mindenféleképp dobd meg őket egy levéllel.
2012. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
én a 30 napos büntim töltöm már... igaz csak trollkodni járok
2012. jan. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én egyáltalán nem tudok belépni, és azt írja ki hogy:


14 napra le van tiltva a számodra az ismerősnek jelölés lehetősége.

Numerous people have indicated that they’ve received requests from you and don’t know you.

We understand that you’re trying to add friends on Facebook, but Facebook is for connecting with people you know personally, not strangers.

If you continue to send friend requests to people you don’t know, you could be permanently blocked.


I understand that sending friend requests to people who don't know me could cause me to be permanently blocked.


Why am I blocked?


Ez is bünti,mi? Csak itt egyáltalán nem tudok teljesen belépni mert csak ezt látom és én olyan embereket jelöltem be akiket ismerek, csak az egyikük, egy h*lye k*va aki valami miatt berágott és régebben nagyon jó barátok voltunk.

2013. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 30 napos buntibe voltam már 4 napja letelt de még mindg nem tudok jelölni!!
2013. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!