Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Seed Szerverek?

László22 kérdése:

Seed Szerverek?

Figyelt kérdés

Érdekelne ez a lehetőség van-e mód arra hogy többen béreljünk egy seed szervert, hogyan kell használni őket? Milyenek vannak, menyi az átverés belőle? Érdemes-e használni? Minden információ érdekelne.

Tudom hogy a google.com a jó barátom, de itt személyes tapasztalatokat kérnék ezért is tettem fel a kérdést. Illetve otromba, csúnya beszédek nem érdekelnek, az sem hogyan írok helyesen vagy sem. Csak a kérdésre válaszoljatok légy szíves köszönöm, aki rendesen válaszol és értelmeset azt megfelelően jutalmazom, de az ellentéte is igaz.


2012. jan. 11. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van mód,mindenkinek van módja bérlésre és igen érdemes használni,van amelyik egész jó de van olyan is ami egy nagy kalap szar,mivel ezek folyamatosan változnak ezért ajánlani konkrétat nem tudok,pár éve nagy torrentes voltam de azóta szinte mind megszűnt,most már csak néha lekapok 1-1 filmet estére vagy pár zenét és ennyi,arányra meg nem kell figyelnem mert királyt használom aki Hit'n'run rendszert alkalmaz.

Tárgyra vissza térve egyikőtök beregel megosztjátok egymás között a belépési adatokat,összedobjátok a pénzt és közösen használjátok. Vannak csomagok kisebb nagyobb,mint ha netet vennél,többen érdemes nagyobbat venni mert az elég kellemetlen ha 8an vesztek egy kis, 2 slotos szerót,slot=hány darab torrentet futtathatsz.

Csomagok árai függ a szerver sebességétől,futtatható torrentek számától,tárhelytől.

használata: letöltöd az oldalról a torrent fájlt,figyelem,csak azt a pár kb-os torrent fájlt,de nem rakod bele az otthoni torrent kliensedbe,hanem bejelentkezel a szerverbe és ezt a fájlt betallózod neki,és ő letölti magának arra a tárhelyre ami jár a csomagodhoz és seedeli.

Ezt te is le tudod tölteni ftp-n keresztül a te gépedre.

Nagyjából ennyi a sztori jó torrentezést.

2012. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon sokat segítettél, megy a zöld kéz.
2012. jan. 12. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:

jobban is teszed hogy nem adsz érte pénzt,az aseed konkrétan egy fillért se ér nagy átbaszás az egész,annyira le vannak terhelve hogy örülsz ha eléred a párszáz kb/s sebességet,sokszor nem nyílik a webui,kommunikáció az üzemeltetővel kb 0,ha mersz szólni valami hibáról,esetleg panaszt teszel miért ilyen lassú a szerver vagy elküld az anyádba mert hülye vagy másnak jó stb stb kamu duma,vagy nem válaszol.Én s ezt tettem facebookon mit kaptam? letiltott.

szóval aseed semmi képp senkinek nem javaslom.

2012. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!