Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom beállítani hogy még...

Hol tudom beállítani hogy még az ismerőseim se lássák az üzenőfalat a Facebook idővonalamon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyes beállításokat nem lehet az ismerősi körnél szűkebbre venni. Ilyen az üzenőfal is, legalább az ismerősök látni fogják, ha mást nem akarsz.
2012. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:
Ha az ismerőseid sem látják, akkor ugye senki sem látja. Ha olyan bejegyzéseket akarsz, amit senki se lát, akkor ne hozd létre őket.
2012. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adatvédelmi beállítások>>1. fülnél..(Hogyan lépsz kapcsolatba Szabályozd, hogyan tartod a kapcsolatot azokkal, akiket ismersz.) >> Beállítások szerkesztése>> Who can see Wall posts by others on your profile? (Note: Stories about likes, friendships, and some other types of wall content aren't included in these settings.) szóval a legalsó, hogy kik láthatják a faladat stb..>> csak én-re kattintasz, és nem fogják látni
2012. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!